Λήθης Νέα …!!!

Η σχολική μας εφημερίδα δημιουργήθηκε από τους μαθητές του Δημοτικού Σχολείου μας , κατά το σχολικό έτος 2014 ? 2015. απο τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης που έχουν τώρα αποφοιτήσει από το σχολείο μας, και συνεχίζεται φέτος με την συμμετοχή των ΣΤ1 & Ε1 τάξεων του σχολείου μας.

Στόχος μας είναι να ενεργοποιηθούν οι μαθητές μας, τόσο μέσα, όσο και έξω από τα πλαίσια του σχολείου. Το θεματολόγιο της εφημερίδας μας επιλέχθηκε σε συνεργασία με τους μαθητές μας και το περιεχόμενο είναι έργο τους?!!!

Ευχαριστούμε όλους όσους συνεργάζονται μαζί μας, γράφουν, δίνουν ιδέες, δημιουργούν. Η σχολική εφημερίδα εκδίδεται κάθε τρίμηνο σε φυλλάδια και σε ηλεκτρονική μορφή μέσα από την ιστοσελίδα του σχολείου μας?!!!

click….pub5B21 lithis nea dec 15 pdf